יוגה

מה זה דארמה יוגה ומה היתרונות של זה

דארמה יוגה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

זוהי דרך חיים המבוססת על עקרונות של שלום, אי אלימות ואמת. זהו נתיב רוחני שקיים כבר אלפי שנים ובכל זאת יש לו פרשנויות מודרניות רבות.

כל מי שרוצה לחיות חיים שלווים יותר יכול לתרגל דהרמה יוגה. מדובר על חיים בהרמוניה עם היקום והאני שלנו. במקרים מסוימים, ניתן לתרגל אותו גם כחלופה למדיטציה או צורות אחרות של תרגולים רוחניים.

מה זה דארמה יוגה

דארמה יוגה היא השילוב של מיינדפולנס ומדיטציה. זהו סוג של יוגה המתמקד במודעות עצמית, התפתחות רוחנית וחיים בהתאם לעקרונות אוניברסליים כמו אי אלימות ואמת.

דהרמה יוגה היא תרגול שיכול לעזור לאנשים עם בעיות פיזיות ונפשיות. הוא שימש לטיפול בדיכאון, חרדה, נדודי שינה, כאב כרוני, התמכרות, PTSD (הפרעת דחק פוסט טראומטית) ומחלות נפש אחרות על ידי סיוע לאנשים להתמודד עם הסימפטומים.

דהרמה יוגה היא צורת יוגה המדגישה את החשיבות של אחריות אישית ומשמעת עצמית. זה קיים במשך מאות שנים, אבל זה זכה לפופולריות במערב על ידי Paramahansa Yogananda, שכתב על זה בספרו מ-1927 אוטוביוגרפיה של יוגי.

מה היתרונות של זה

דרמה יוגה היא סוג של יוגה שמתורגלת בסגנון הדאואיזם. הוא משתמש בטכניקות נשימה ובמדיטציה כדי להשיג הארה רוחנית.

דרמה יוגה היא סוג של יוגה שמתורגלת כבר אלפי שנים. זה ידוע גם בשם "יוגה של הדרך" מכיוון שהוא מתמקד בהשגת הארה רוחנית באמצעות מדיטציה וטכניקות נשימה. היתרונות של דארמה יוגה כוללים ריכוז מוגבר, מיקוד, רוגע רגשי ושיפור הבריאות הגופנית. זה גם מספק תחושה של מטרה בחיים ועוזר לאנשים לחיות חיים מספקים יותר.

דרמה יוגה שימשה כדי לעזור עם מתח, חרדה, דיכאון, נדודי שינה ובעיות נפשיות אחרות.

תפריט נגישות